Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Nova na stranata

Zdravo... Jas sum nova na stranava pa me i interesira dali sorabotuvate so novi clenovi... Kako bi mozela da steknam vasa doverba?
2020 03 15
Dobre dojde na stranava Jas licno nemam nikakov problem da rabotam.so novi clenovi, no kako sto e momentalnata situacija na stranava tesko odi sorabotkata i so novi i so stari clenovi Moj vpecatok e deka mnogu e zamrena stranata
2020 03 15
За доверба трева време, повеќе членови кои не се лажни профили да остават позитивен коментар. Јас сум 8/9 години член и едвај 70 коментари имам, а сум купила многу и продала доста. Луѓето глобално ги мрзи да пишуваат.
2020 03 15
Fala vi mnogu... I jas vlegov kaj nekoi clenovi vidov pozitivni i negativni komentari 🙄... Tesko e da se znae so koj moze da se sorabotuva... Kako i da e vi blagodaram mnogu na komentarite... Se nadevam deka mi ke mi trgne 🤗
2020 03 16
Странава си беше ВРВ се додека не се појавиа дрски и безобразни членки - алчни.Со среќа мила.
2020 03 16
Doverba mozes da steknes lesno, slikaj gi ubavo artiklite cenite da ti se pristupacni i uspehot e zagarantiran so srekja 😊
2020 03 16
Falaa vii... Ii Natasa definitivno ke pazam fala na sovetot.. ❤️❤️❤️
2020 03 18
> DreamCatcher: > Falaa vii... Ii Natasa definitivno ke pazam fala na sovetot.. ❤️❤️❤️ ima se na stranata pa duri i maski kako mene
2020 03 28
I od mene edno zdravo kako nov clen, samo pomalce da usporuva stranata :)
2020 04 25
И јас сум нов член. Ќе ми биде мило доколку соработуваме.
2020 06 08
> Maca28: > И јас сум нов член. Ќе ми биде мило доколку соработуваме. Dobredojde i srekjno 😍😍
2020 06 09
Добредојдовте. Страната сигурно ќе заживее ако ја споделуваме повеќе на социјалните мрежи. Исто админите можат да контактираат од инфлуенсерите на инстаграм малку маркетинг едно друго.
пред 29 дена, 00:57
Зошто не можам да прикачам слики? 100 пати пробав, не се прикачува.
пред 26 дена, 13:54