Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

e mi se zgadi!!

pa dobrobe zar do tamu stignavme nosena dolna obleka konkretno gaki da se prodava? puuu bre
пред 14 дена, 01:37
Ух колку пати имало до сега, одамна. Исто е дали носени купачи или килоти.
пред 14 дена, 20:32
Не знам што да кажам, дефинитивно не е океј особено долна облека која е извор на милион инфекции, свашта се објавува тука ,не е ни прв ни последен пат, ама пак си велам ја, наше е е дали ќе купиме или не, без навреда према никој x-) <3
пред 13 дена, 04:51
Nz Novi da ama noseni.. Poubavo od pazar 3 za 100 den otkolku ova... Neka prodava ama ne e vo red po moe... Od sestra ne bi oblekla ne PA od nepoznst..
пред 13 дена, 19:18
> go--999: > Nz Novi da ama noseni.. Poubavo od pazar 3 za 100 den otkolku ova... Neka prodava ama ne e vo red po moe... Od sestra ne bi oblekla ne PA od nepoznst.. Се согласувам со вас :)
пред 12 дена, 22:27
> purplethings22: > > go--999: > > Nz Novi da ama noseni.. Poubavo od pazar 3 za 100 den otkolku ova... Neka prodava ama ne e vo red po moe... Od sestra ne bi oblekla ne PA od nepoznst.. > Се согласувам со вас :) da osven novi ne obleceni a oblekuvani samo od zena mi nosam
пред 10 дена, 17:06
> LenceCross: > > purplethings22: > > > go--999: > > > Nz Novi da ama noseni.. Poubavo od pazar 3 za 100 den otkolku ova... Neka prodava ama ne e vo red po moe... Od sestra ne bi oblekla ne PA od nepoznst.. > > Се согласувам со вас :) > da osven novi ne obleceni a oblekuvani samo od zena mi nosam hahaha dobar si..od zena ti nosis ..hahaha ti e gajle ne se gleda ..bitno me nasmea :)
пред 8 дена, 08:49