Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Мини чизми

Поради повреда на стапало неможам повеќе да носам ништо освен walkmax и скечерс. Купени над 3000. Се продаваат по 1200. Еднаш облечено.бпрвите се бата а вторите италијански ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/58de673b1463786c8dcacb7461f4e83a.jpg)
2020 03 24
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a223b6d0311e912dac37b52ead5a9c8b.jpg)
2020 03 24
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2653a28ef1f5dae516925c10e3e665c7.jpg)
2020 03 24
Оние со низок ѓон се рачно работени италијански.
2020 03 25