Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Размена на расад од патлиџан и пиперче украсно

Имам многу дадов доста пораснати околу 10- 15 см патлиџани јабучар, стара сорта, и украсно пиперче како и компир.прв пат садам ама немам услови на балкон да ги гледам. Размена за цвеќе или бамја, брокула, и сл. Исто имам цвеќе алое и џунџуле што го разменуваме за друго цвеќе.
2020 05 28