Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Аукции /

L'aduree Macarons инспириран дневник

L'aduree е француската пекара која се прослави со макаронс колачињата. Овој дневник е инспириран од токму тие колачиња и може да се користи за било која година, купен е во Германија и затоа е за жал на германски. Секоја страна е уникатна и проследена со многу рецепти за љубителите на благото. Исто така има многу совети за убавина и здравје, како и важни историски факти за модната индустрија како и храната низ историјата. Во комбинација со неколку макарон-колачиња, би бил многу уникатен и интересен подарок. Предложете цена :) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/29fac77a2e2185a62ac0d2e0a422bb48.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/637ca9caea73d80a8e6129ff19a1b298.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/ef02db3fe9e9b1834ce72af4f169e6a4.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9d5d8fb803800417d507104b6d384621.jpg)
2020 06 07
kolku e?
2021 06 25