Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

Baram zolt sesir !

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/c4085fb73b8f795330890ca689bac508.jpg) Ako na nekoj mu se naogja zolt sesir ili nekoj so interesen dezen kade sto ima zolta boja, neka mi ponudi, so pristupacna cena.
пред 24 дена, 03:12