Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Има ли пилот во авионов? ?

Што се случило со странава? Членка сум на истава од пред 5 години, и долго и активно ја користев, одлична беше, и конструктивна. Имаше ред. Се знаеше за што служи истата. Страница за продавање и размена на гардероба. После долго време решив да ја понудам повторно гардеробата што не ја носам. Ја отворив странава и што да видам. Плакари се продаваат!!! Плакари, маси, апарати за градинарство... Има ли пилот во авионов?
пред 21 ден, 02:03
Истото и јас се прашувам, ама нема еден админ или модератор активен, како пазар 3 е станато
пред 20 дена, 10:11
> Lupusblue: > Истото и јас се прашувам, ама нема еден админ или модератор активен, како пазар 3 е станато На пазар 3 има Админи, чекаш да одобрат. Што се случило со мицика, нели она го водеше?
пред 20 дена, 11:38
Stranava rabotese perfektno ,vo posleno vreme e katastrofa.Koj lazi, koj cenite plafonski ,pa za taa cena ke si kupime novo od butik.
пред 20 дена, 13:35
> SecondHand2: > Stranava rabotese perfektno ,vo posleno vreme e katastrofa.Koj lazi, koj cenite plafonski ,pa za taa cena ke si kupime novo od butik. Поентава на сајтов не е да се збогатиш, туку да се ослободиш од гардеробата што не ја носиш, за сомболична цена. Во спротивно ке си одам во бутик...
пред 20 дена, 18:25
Tocno taka
пред 12 дена, 12:54
Kaj mene se simbolicni cenite,artikli kako novi ili novi i bo poraka me prasaa dali artiklite se "batal" ostetni ili nesto slicno sto se tolku evtini.Znaci treba da e skapo za da im e mirna dushata deka e sve vo red 😂😂😂
пред 12 дена, 12:59