Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

ПРОМОТИВНИ ПОНУДИ! Заедно дизајнираме уникатни стилови...

Модерното не значи дека мора да е прескапо! Уникатното секогаш е ВО ТРЕНД! Порачајте си уникатни, по ваш избор уметнички и рачно изработени декоративни апликации за вашите парчиња облека. Да си придонесеме за подобро расположение, да го создаваме УБАВОТО и во овие непријатни околности на пандемија...
2020 08 11