Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

ЧИСТКА НА ОБЛЕКА

1 АРТИКАЛ 100 ДЕНАРИ, ДВА ЗА 150, ТРИ ЗА 200 И ТАКА НАТАКА.(САМО ПРВИОТ АРТИКАЛ ВИ ДОАЃА 100 ДЕНАРИ, А СИТЕ ДРУГИ ПО 50) ПРАЌАМ ПО КАРГО ЗА ТИЕ ШТО НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ. ЗА ТИЕ ОД СКОПЈЕ, СЕ ДОГОВАРАМЕ ЗА СРЕДБА.(ИМАТЕ БРОЈЧЕ НА ПРОФИЛОТ, МОЖЕ ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ) https://mojagarderoba.mk/items/obleka/711619/3-fustanchinya-za-200-denari https://mojagarderoba.mk/items/obleka/708899/popust-100-denari-vaikiki-farmerki-i-maichka https://mojagarderoba.mk/items/obleka/708705/2-bluzichki-za-100-denari https://mojagarderoba.mk/items/obleka/710370/preubavi-kupakyi https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709466/2-rolki-za-80-denari ПОДАРОК https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709464/mashka-koshula-no-4 https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709462/mashka-koshula-po-kratki-no-3 https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709461/mashka-koshula-no-2 https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709458/mashka-koshula https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709453/starlayt-fustanche https://mojagarderoba.mk/items/katche-za-maykite/709451/detska-yaknichka https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709250/skroz-novi-helanki https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709213/farmerki https://mojagarderoba.mk/items/obleka/709103/bikini ПОВЕЛЕТЕ РАЗГЛЕДАЈТЕ. ЗА КУПЕНИ 5 АРТИКЛИ, ШЕСТИОТ Е ГРАТИС. (ВАЖИ САМО ЗА ОБЛЕКАТА) ОБЛЕКАТА НЕМА МААНА, САМО МИ СМЕТА А Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА, МОЖЕТЕ ДА СИ ГИ ИЗНАНОСИТЕ ПАРЧИЊАТА ОБЛЕКА.
2020 08 12