Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

7 или 5 артикли.?

ОДБЕРЕТЕ 7 парчиња на облека за 500 денари или 5 парчиња на облека за 300 денари БЕЗ РАЗЛИКА НА ЦЕНАТА АКЦИЈАТА ВАЖИ САМО ЗА ОБЛЕКАТА И ЗА ЦРНИТЕ ШТИКЛИ БИДЕЈЌИ МИ СЕ ЕДИНСТВЕНИ НА ПРОФИЛ.
2020 09 18