Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Nemora sekade da ve ima!!!

Site raspravii so gi imate stavete gi na forum pa koj saka da komentira moze da komentira, koj saka da ve podrzi ke ve podrzi. Vo delot najnovi artikli se stavaat novite artikli a ne screen shoots od vasite kavgi. Pa nemora sekade da ve ima daj birajte mesto. Pozdrav
2020 10 26
> Sweet27: > Site raspravii so gi imate stavete gi na forum pa koj saka da komentira moze da komentira, koj saka da ve podrzi ke ve podrzi. > Vo delot najnovi artikli se stavaat novite artikli a ne screen shoots od vasite kavgi. > Pa nemora sekade da ve ima daj birajte mesto. > Pozdrav 👍
2020 10 27
> Sweet27: > Site raspravii so gi imate stavete gi na forum pa koj saka da komentira moze da komentira, koj saka da ve podrzi ke ve podrzi. > Vo delot najnovi artikli se stavaat novite artikli a ne screen shoots od vasite kavgi. > Pa nemora sekade da ve ima daj birajte mesto. > Pozdrav Се согласувам. Време е администраторот да реагира. Сајтов веќе почнува да ја губи првичната цел и идеја, од објави на апарати за домаќинство, мебел, износена демоде гардероба од пред 10-15 години на која што местото ѝ е во кантејнер, до лични расправии и јавни препукувања помеѓу членки во објави за нови артикли. Дајте Ве молам да го задржиме нивото на комуникација и да го користиме сајтов за она за кое што е наменет.
2020 10 27
> vesna1234: > > Sweet27: > > Site raspravii so gi imate stavete gi na forum pa koj saka da komentira moze da komentira, koj saka da ve podrzi ke ve podrzi. > > Vo delot najnovi artikli se stavaat novite artikli a ne screen shoots od vasite kavgi. > > Pa nemora sekade da ve ima daj birajte mesto. > > Pozdrav > Се согласувам. Време е администраторот да реагира. Сајтов веќе почнува да ја губи првичната цел и идеја, од објави на апарати за домаќинство, мебел, износена демоде гардероба од пред 10-15 години на која што местото ѝ е во кантејнер, до лични расправии и јавни препукувања помеѓу членки во објави за нови артикли. Дајте Ве молам да го задржиме нивото на комуникација и да го користиме сајтов за она за кое што е наменет. Se soglasuvam so Vas se znae zatoa e staveno tuka da se iskomentira pozitivno I negativno a ne vaka cel den da chitame sekakvi glupisti ....podobro bi bilo da se sretnete pa natenane da si se ispovregjate...🤨
2020 10 27
Deneska pak postirano od istata osoba. Da se prijavi kaj Micika. Pa nemozeme devojko samo tebe da te citame. Ocajna za paznja.
2020 10 27
Ве замолувам некој ако ја познава Micika нека пријави. Ваквите членови според мене треба да се блокираат веднаш. Два дена нив ги читаме како се расправаат и вреѓаат, го преплавија сајтов со постови. Нема смисла веќе ова! Што вика членкава KAAYAA нека си закажат средба и нека си се расправаат во живо или нека си пријават во полиција и таму нека им го решат проблемот (Џизс!)
2020 10 27
Па, зарем администраторката се најавува некогаш?!?! Пријатно ќе бидам изненадена ако превземе нешто оти имам впечаток дека одамна кренала раце од сѐ и не сака воопшто да се замара со странава! Дали постои можност за нов администратор кој нема да се најавува како комета, еднаш у 72 години?
2020 10 28
Neznam sto zamaraat so gluposti zakana po zivot i slicno bozem gotovo ja a ranija pa pisala 100 statusi zeno bre od mravka slon ne mora da ne zamaras site pozz i izbrisigi objavite posto ja upropasti stranata....
2020 10 28
> vesna1234: > > Sweet27: > > Site raspravii so gi imate stavete gi na forum pa koj saka da komentira moze da komentira, koj saka da ve podrzi ke ve podrzi. > > Vo delot najnovi artikli se stavaat novite artikli a ne screen shoots od vasite kavgi. > > Pa nemora sekade da ve ima daj birajte mesto. > > Pozdrav > Се согласувам. Време е администраторот да реагира. Сајтов веќе почнува да ја губи првичната цел и идеја, од објави на апарати за домаќинство, мебел, износена демоде гардероба од пред 10-15 години на која што местото ѝ е во кантејнер, до лични расправии и јавни препукувања помеѓу членки во објави за нови артикли. Дајте Ве молам да го задржиме нивото на комуникација и да го користиме сајтов за она за кое што е наменет. 👍👍👍
пред 19 дена, 01:40