Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

ПОДАРОК БЕБЕШКА ОБЛЕКА

Доколку некоја од вас очекува бебенце во брз период пишете ми во инбокс :)Подарувам носена бебешка облека број 62 до 68 за првите 4ри месеци ке ви биде доволна.Во одлична состојба е со оглед на тоа што многу брзо бебињата растат и малку е користена.Се состои од голем број на шпилхозни,бодиња по кратки и долги ракави,гаќи за широк повој,тренерчиња,чорапи,капчиња итн.Облеката е како нова носена е само од моето малечко што наполни сега 4ри месеци нема да згрешите.Како ќе надраснува доколку се договориме со истата личност може да ви ги давам и наредните бројчиња.Ве чекам :*
пред 7 дена, 12:45
шпилхозни, podebeli kako frotir plis ili polar, imame samo epten tenki pamuk kako list, kocan ni e doma
пред 1 ден, 12:07