Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Лукс дрвен ѕиден саат со механизам

Јантар марка на руски дрвен зиден саат. Еден од најдобрите старински механизми.стар над 50 години. Вчера е земен од редовен сервис на саатџија кој чини 2000 денари. Се прави еднаш во 5/10 години зависно од состојбата. Одлука е со златна боја. Ова е стилски украс за куќа и некој што знае да цени квалитет. Има прекрасен звук на клатното. Се продава 5000 денари што е смешна сума за ваква машина. На Јутјуб има неколку видеа за моделот.
пред 4 дена, 04:29
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5dc5be4e6cbbea02c58c291ef818fd10.jpg) ова е видеото на Јутјуб да го чуете и видите моделот. Ве молам Без размени!
пред 4 дена, 04:39
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/4581430603abf20c49163cc6fef088f8.jpg)
пред 3 дена, 00:49