Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

RAZMENA, KOMPJUTER, RUTER, VARAC ZA ORIZ

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/57d53d9d6211c2b19dc9097e1b9abb98.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/76e5dff4ffc86850fcd7a490e1a9a84b.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/41a982fb0947c5a0657145b4c48e1f78.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5c4a4ff1e67ad980589ebe6182651bec.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/03fb20e5cbfa49df47f5930abd247d14.jpg)
пред 29 дена, 10:56
za kolku go cenite ruterot?se nadevam vo ispravna sostojba e
пред 25 дена, 17:21
ne znam ceni, sin mi kupi bel radi sobta i ovoj se zaglavi vo sifonjer, kolku bi bila cenata spored vas
пред 17 дена, 17:46