Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Теми во погрешни категории

Како што веќе неколку пати е нагласено, еве и посебна тема за тоа. Размени, распродажби и попусти припаѓаат во категоријата РАСПРОДАЖБИ. Барањата во категорија БАРАМ. Аукции во категорија АУКЦИИ. Сите теми што ќе се отворат во погрешна категорија ќе бидат отстранети без предупредување.
2021 04 01
Vi blagodaram na info .Od damna nemav otvoreno pa mislev deka pravilata se isti kako porano.Se izvinuvam na greskata.
2021 05 14
A moze Rasprodazbi da ja dignete malku pogore? Posledna e a site toa najmnogu ne interesira :)
2021 05 14
Isto ,i jas odvaj ja najdov za da postiram.
2021 05 18
Prasav, ne moze. Taka bilo postaveno i sega ne moze da se smeni
2021 05 18
Kako da gi najdam ovie kategorii?
2021 09 15
> LunaAna: > Kako da gi najdam ovie kategorii? Otvorete forum i skrolajte do kraj :)
2021 09 16