Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Артикли во погрешни категории

Се што нема своја категорија, ќе биде веднаш избришано без предупредување Ако веќе сакате да постирате тенџериња, апарати, завеси...имате https://mojagarderoba.mk/forum/38/sekoydnevie/dom Ве молам бришете ги продадените артикли а кога обновувате оглас, избришете го стариот
2021 04 01
Не е ли полесно да ставите и категорија за домот?
2021 04 01
Ке биде со новиот дизајн :) До тогаш ке мора вака
2021 04 01
Зошто толку се чека за категорија ДОМ? Ако не можат да ја вметнат дозволете ни да поставуваме во категорија додатоци! Ова не е фер. Никој не чита на форумот на линкот ид темата дом секојдневие.
2021 04 11
> AnaJana: > Зошто толку се чека за категорија ДОМ? Ако не можат да ја вметнат дозволете ни да поставуваме во категорија додатоци! Ова не е фер. Никој не чита на форумот на линкот ид темата дом секојдневие. Ako pocnete da objavuvate, ke pocne da se cita :) Sea bas ja razgleduvav kategorijata- ima postelnini, zavesi, tepisi i red rugi raboti. Nema elektronika i nema tendzerinja, casi, escajg..
2021 04 11
Mnogu inovacii za rapidno vreme, malce cudno bidejki bese zapostaven dolgi godini a sega se nadevame deka kje bide dobro mesto za kupuvanje i prodavanje osven ako ne prodolzat da se brisat artiklite i da se blokiraat clenovite kako sto e veke zapocnato.Vi posakuvam da uspeete da go vratite vo zivot!
2021 04 14
Јас се согласувам и ја поддржувам работата на админот, меѓутоа имам само една забелешка. Во ред е нели да се бришат артикли од домот, меѓутоа сакав ко Customer Support Agent да потпомогнам малку како да се избегне она незадоволството на членовите и непотребните разочарувања и испади и слично. - Ако стои парче облека во погрешна категорија, би било подобро да го опомените членот во приватна порака. Дадете му до знаење кој артикл е во погрешна категорија и дадете шанса самиот член да ја исправи грешката. Потребно е само една генерична порака да се напише и copy - paste со линкот од артиклот. - Не само што ќе знае членот каде погрешил, туку ќе научи и во иднина како да не ги прави истите грешки. Вака без опомена, се бришат артикли што членот искрено ако има многу артикли нема да знае што е избришано, и ќе треба да пребарува пак во алиштата и да види што недостасува. - Плус тоа, знаеме сами некогаш колку е напорно да се седне, да се испегла облеката, да се нареди, да се слика, да се префрлат слики, да се објават. Сето тоа одзима време. (Јас лично ги бришам сликите од објавите откако ќе објавам, за да не ми зафаќаат место во телефонот). Ако некој ги брише тие слики, тогаш ајде се одново. Во најголем случај за тоа се нервираат членките. Се надевам ќе помогне малку ова ако се практикува. Некогаш нема навистина доволно категории за секој вид на облека што постои.
2021 04 22
А зошто се бришат артикли кои биле и во соодветна категорија? Има и други правила, кое правило беше прекршено со моите неколку артикли што беа избришани? Едниот пост ок можеби не беше во соодветна категорија, ама другото? Дадете предупредување, да се стави артиклот во соодветна категорија или предупредување за било какво кршење на правила, да знаеме, да поправиме и за иднина да научиме. Вака влегов, избришани артикли и јас цела во прашалници?!
2021 04 22
> KatieSpiltom: > Јас се согласувам и ја поддржувам работата на админот, меѓутоа имам само една забелешка. Во ред е нели да се бришат артикли од домот, меѓутоа сакав ко Customer Support Agent да потпомогнам малку како да се избегне она незадоволството на членовите и непотребните разочарувања и испади и слично. > - Ако стои парче облека во погрешна категорија, би било подобро да го опомените членот во приватна порака. Дадете му до знаење кој артикл е во погрешна категорија и дадете шанса самиот член да ја исправи грешката. Потребно е само една генерична порака да се напише и copy - paste со линкот од артиклот. > - Не само што ќе знае членот каде погрешил, туку ќе научи и во иднина како да не ги прави истите грешки. Вака без опомена, се бришат артикли што членот искрено ако има многу артикли нема да знае што е избришано, и ќе треба да пребарува пак во алиштата и да види што недостасува. > - Плус тоа, знаеме сами некогаш колку е напорно да се седне, да се испегла облеката, да се нареди, да се слика, да се префрлат слики, да се објават. Сето тоа одзима време. (Јас лично ги бришам сликите од објавите откако ќе објавам, за да не ми зафаќаат место во телефонот). Ако некој ги брише тие слики, тогаш ајде се одново. Во најголем случај за тоа се нервираат членките. > Се надевам ќе помогне малку ова ако се практикува. Некогаш нема навистина доволно категории за секој вид на облека што постои. Hey Katie! Da, go pravam toa ama ima premnogu clenovi i ednostavno ne se postignuva. Plus nekoi od clenki so zadovolstov mi go testiraat trpenieto :) a nekoi cleni ednostavno ignoriraat..
2021 04 23
> Avgust-Ina: > А зошто се бришат артикли кои биле и во соодветна категорија? Има и други правила, кое правило беше прекршено со моите неколку артикли што беа избришани? Едниот пост ок можеби не беше во соодветна категорија, ама другото? > Дадете предупредување, да се стави артиклот во соодветна категорија или предупредување за било какво кршење на правила, да знаеме, да поправиме и за иднина да научиме. > Вака влегов, избришани артикли и јас цела во прашалници?! Pogresna kategorija, slika prezemena od net ili artiklot voopsto nema kategorija. Ako ste postirale casi, tendzerinja, vazni..togas nemam sto da objasnuvam. Vo sprotivno - pisete sto e toa sto bilo izbrisano
2021 04 23
> AdminMG: > Се што нема своја категорија, ќе биде веднаш избришано без предупредување > Ако веќе сакате да постирате тенџериња, апарати, завеси...имате > https://mojagarderoba.mk/forum/38/sekoydnevie/dom > Ве молам бришете ги продадените артикли а кога обновувате оглас, избришете го стариот Упс, се извинувам. Знам за следен пат :)
2021 10 13
Go poddržuvam vo celost mislenjeto na KatieSpiltom.
2022 01 11
> AdminMG: > Се што нема своја категорија, ќе биде веднаш избришано без предупредување > Ако веќе сакате да постирате тенџериња, апарати, завеси...имате > https://mojagarderoba.mk/forum/38/sekoydnevie/dom > Ве молам бришете ги продадените артикли а кога обновувате оглас, избришете го стариот Ok ne znaev za ova fala
2023 05 05