Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Бришење на цели страни

Дали знае некој зошто се избришаа објави и тоа многу наеднаш?
2021 04 07
Ne znam, ama primetiv deka i moja objava bese izbrishana, a mislam deka bese stavena vo tocnata kategorija Se nadevam ke se sredi
2021 04 07
Dragi clenki, se brisat postovi kade sto naslovnata slika e od internet ili ako se staveni vo pogresna kategorija. Zasega druga pricina za brisenje nema. Kaj nikogo ne se brisani celi stranici, osven ako samata clenka ne go stori toa posle nase predupreduvanje. Dokolku imate dopolnitelni prasanja, povelete kontaktirajte me mene ili glavniot admin vo inbox.
пред 29 дена, 12:38
Kaj mene bese izbrishano komplet se od profil, iako nemav ni edna slika od net. Site bea licno moi Imav objaveno vencanica i nekoi drugi sveceni fustani Izbrishano beshe se komplet Farmerkite se od vcera staveni
пред 29 дена, 17:54
> ModJunior: > Dragi clenki, se brisat postovi kade sto naslovnata slika e od internet ili ako se staveni vo pogresna kategorija. Zasega druga pricina za brisenje nema. Kaj nikogo ne se brisani celi stranici, osven ako samata clenka ne go stori toa posle nase predupreduvanje. Dokolku imate dopolnitelni prasanja, povelete kontaktirajte me mene ili glavniot admin vo inbox. Jas nemav niedna slika staveno od net, a izbrishano e komplet se sto imav na profil, a site bea licno moi fotografii od vencanica i nekolku sveceni fustani
пред 29 дена, 17:56
Kako sto rekov prethodno, nikoj tendenciozno ne brise objavi dokolku se pocituvaat pravilata. Osven timot moderatorki, diskreciono pravo za nadgleduvanje, brisenje, kontrola i blokiranje imaat gazdite na sajtot, dokolku smetaat deka nesto ne pripagja na stranicava.
пред 29 дена, 21:30
> ModJunior: > Kako sto rekov prethodno, nikoj tendenciozno ne brise objavi dokolku se pocituvaat pravilata. Osven timot moderatorki, diskreciono pravo za nadgleduvanje, brisenje, kontrola i blokiranje imaat gazdite na sajtot, dokolku smetaat deka nesto ne pripagja na stranicava. Moze da poglednete na mojot profil Moze imav nekoi artikli koi bile ne soodverni za stranata, , no eve go fustanot koj sto mi e na profilna slika, istiot toj bese objaven kako i uste 2-3 fustani koi sto se licno od mene slikani Mozebi e greska, mozebi sum kolateralna stera hahaha, no vo sekoj slucaj vcera koga se logirav na profilot vidov deka komplet se mi bese izbrisano
пред 28 дена, 00:49
i kaj mene istoto...izbrisani se nekolku strani koi bea so tochna kategorija i moi sliki ,nikogas ne sum koristela od net sliki...neznam navistina...
пред 24 дена, 07:51
i kaj mene imav 7-8 strani sega 3 ..sliki od internt nikogas ne sum stavala ..izbriseni mi se stikli i obleka za koi sum sigurna deka ne bea vo pogresna kategorija i sega treba povtorno da slikam ..ova ne e fer ..a koj brise celi strani neznam
пред 21 ден, 17:23
Исто и јас, имав објави што ги сликав сама а ми се избришани
пред 19 дена, 04:38
Исто е и со мене, сум се мачела со пеглања, сликања на артиклот и сега неколку ми нема. Иначе имам добра камера и ако сликите изгледаат како професионално да се сликани не мора да значи дека се од нет. Ваљда тоа е причината зошто сигурна сум дека уредно ми беа ставени во точни категории.... Ве молам прашајте, предупредете, консултирајте се пред да бришете.
пред 13 дена, 19:50
И кај мене е избришана цела страна со лично мои слики од производите. Се сложувам дека треба да се укаже на забелешките доколку ги има кај некој производ и причина зошто се брише некој производ. Вака излегува дека некој џабе се труди да објави.
пред 13 дена, 23:04
Само 6 дена бев отсутна од странава и имав што да видам, цел профил избришан, од околу 300 артикли ми стојат само 57, што е ова некоја заебанција во боја, па кој ќе средува и слика од почеток, нај добро ќе е све да се подари. Од бетер побетер стана странава, новите модератори алал да им е за постапката, како јас да сум од вчера на страна а не од сам почеток. 🤔
пред 3 дена, 22:40
Само 6 дена бев отсутна од странава и имав што да видам, цел профил избришан, од околу 300 артикли ми стојат само 57, што е ова некоја заебанција во боја, па кој ќе средува и слика од почеток, нај добро ќе е све да се подари. Од бетер побетер стана странава, новите модератори алал да им е за постапката, како јас да сум од вчера на страна а не од сам почеток. 🤔
пред 3 дена, 22:40