Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Комода со фиоки и аголен елемент

Исправни, многу собираат. Комодата е купена во југо експорт 14000. Се продава 5000. Аголниот елемент е 1 м на 1 м. Под 90 степени. За ќош. Тој е 2000.има за закачување горе отвори.
пред 6 дена, 18:55
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2713c6625a3af89c72e3509b7569a30f.jpg)
пред 6 дена, 19:37
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/be7cde0f1aed20e23b52f97d2dc2d5db.jpg)
пред 6 дена, 19:38
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/610ce4592cc6f11b2a11b27daf9ef6f3.jpg)
пред 6 дена, 19:38