Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Брза пошта во Велес?

Дали знае некој каде може да се испрати брза пошта во Велес и како функционира тоа? Дали треба да се даде адреса, па при достава плаќа примачот?
2021 05 12