Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Koe e vasheto mislenje za novite promeni?

Spored mene, mislam deka ima podobra organizacija, se objavuva toa shto treba i ima pravila koi mislam deka se poveke se pochituvaat. Samo imam edna zamerka, ne site chitaat forum koga ke se najavat za prv pat na stranicata i ne site gi gledaat vednash pravilata. Isto vazi i za onie koi se redovni chlenovi. Mislam deka na primer pri objavuvanje na artikl, nekade da bide napishano kolku maksimum artikli moze da se objavat edno po drugo. Bidejki mislam deka povekjeto sakaat naednash se da objavat shto imaat i bidejki nema nikade pokazano limit, posle toa celi stranici se so artikli od eden chlen. Na kraj se blokira profilot i dodeka se odblokira, mnogu zainteresirani kupuvachi ne mozat da go kontaktiraat chlenot. Nekoe vashe mislenje ili zamerka?
2021 06 30
Ajde sega i tuka da odredime nekoe optimalno tempo na postiranje. Bas sakam da slusnam sto e toa sto za vas e ok i da najdeme nekoe resienie koe nema da podrazbira blokiranje..plus za vikend e sekogas porelax :) no ne go zloupotrebuvajte toa :D Site novi clenovi prvo dobivaat predupreduvanje so linkiovi do CPP i konkretni temi pa togas blokiranje na 3 dena
2021 06 30
Spored mene e OK,odamna trebase da se vovede nekoj red tuka.Vcera bev na sprskiot sajt -mojekrpice.rs(od vreme na vreme go posetuvam i toj),i tamu se zabelezuvaat promenite kako kaj nas.Nekoi se za nekoi se protiv itn no na nivniot forum e mnogu pozivo,verojatno deka se povekje profili tamu.Jas licno bi sakala clenkite pocesto da gi slikaat etiketite sto se na predmetite.Ne e dovolno samo 'brendirano bluzice' zosto moze da e zara a moze da e i trusardi na primer.Nemora onie vnatre od nekolku lista sto se so sostavot bidejki dosta od nas gi secat,no barem onie pozadi zatoa sto i firmata govori za kvalitetot na artiklot-barem jas taka gledam.I broevi da posocuvaat,nemoze da odgovara od s do xl,no nekoj toa vekje go imase napisano vo prethodnite postovi.Tolku od mene :D .Pozdrav i imajte ubav den !!!
2021 07 02
Дали може да се отвори опција коментар не за продавачот и купувачот туку за производот? Да знае продавачот дали цената е ок, колку е популарно, дали е демоде, ретко парче и т. Н.
2021 07 02
> SuperNova: > Spored mene e OK,odamna trebase da se vovede nekoj red tuka.Vcera bev na sprskiot sajt -mojekrpice.rs(od vreme na vreme go posetuvam i toj),i tamu se zabelezuvaat promenite kako kaj nas.Nekoi se za nekoi se protiv itn no na nivniot forum e mnogu pozivo,verojatno deka se povekje profili tamu.Jas licno bi sakala clenkite pocesto da gi slikaat etiketite sto se na predmetite.Ne e dovolno samo 'brendirano bluzice' zosto moze da e zara a moze da e i trusardi na primer.Nemora onie vnatre od nekolku lista sto se so sostavot bidejki dosta od nas gi secat,no barem onie pozadi zatoa sto i firmata govori za kvalitetot na artiklot-barem jas taka gledam.I broevi da posocuvaat,nemoze da odgovara od s do xl,no nekoj toa vekje go imase napisano vo prethodnite postovi.Tolku od mene :D .Pozdrav i imajte ubav den !!! Posleden pat koga barav da se slikaat etiketite, kako odgovor dobiv :" Mme mrzese da gi slikuvam" :)
2021 07 02
> AnaJana: > Дали може да се отвори опција коментар не за продавачот и купувачот туку за производот? Да знае продавачот дали цената е ок, колку е популарно, дали е демоде, ретко парче и т. Н. Jas mozam da predlozam/ prasam, no toa ne zavisi od mene :)
2021 07 02
Sleduvaat i novi promeni (sekako, za uste pofunkcionalna MG), pa najvazno e da se sledat informaciite i da se bide vo tek. Taka ke se izbegnat mnogu nervozi i nedorazbiranja. Interesno e sto najzestoki reakcii imame od clenkite so podolg "staz", tie se vo stilot "ti li ke mi.kazes, jas kolku godini sum tuka, si znam". E pa, ne znaete 😀 Pravilata vazat za site, bez protekcii. Vasite idei moze da gi prosledime, no kako sto kaza AdminMG, dali ke se prifatat zavisi samo od centralata.
2021 07 02
Eve i jas da se vklucam vo diskusijata Od koga pocnaa promeni na MG citam mnogu,kritiki,nezadovolstva,pa ponatamu pofalbi,,,se izmesano Mili moi clenki ,ne bi sakala da potenciram deka sum najvozrasna clenka i clenka so najmnogu sdtaz na MG,Pravilata vazat za site!!! Dve godini nisto ne ni cinese.Te "Ima li Admin na Mg" "Ova e Haos"Stranata se raspagja"....Sekojdnevni nezadovolstva.... I sega koga pocnuva stranata da se sreduva ,pak ne cini!! Se postirase se i sesto,koga ke vidis deka nikoj ne reagira,samo se prodolzuvase,,,od ajvari,pokuknika,koli,odmori,Vauceri... PRAVILATA NE GI IZMISLUVAME NIE CLENKITE,TUKA SME DA GI POCITUVAME!! I vo drzavata negoduvame za mnogu novi zakoni,pa na kraj gi pocituvame,, Ako pocnat Adminite da ispolnuvaat individualni zelbi,pak ke bide haos... Ima Pravila na Mg uste pri samoto zaclenuvanje i sto ni treba poveke.Ke gi citame i novite Pravila i ke gi POCITUVAME!!! OD MENE SAMO PODRSKA ZA NOVITE ADMINI!! Dajte MG da stane mesto za druzbi,uzivanje,prodavanje,kupuvanje.. Nikoj ne zivee vo minatoto,barem ne jas... Imajte ubav vikend site. Ve sakam 💘 💘 💘
2021 07 03
Eve i jas nesto da kazam kako edna od postarite clenki na mg.Toa sto vovedovte red mnogu mi se dopaga,no mi fali toa sto nemozam da postiram nisto sto e za pokuknina.Jas kako clenka od mg imam kupeno mnogu ukrasi,cvekinja pa i raznorazni masini za vo kujna.Imam prodadeno od tepisi do lazici.Toa sega go nema i mene licno mnogu mi smeta .
2021 07 03
> vilmickav: > Eve i jas da se vklucam vo diskusijata > Od koga pocnaa promeni na MG citam mnogu,kritiki,nezadovolstva,pa ponatamu pofalbi,,,se izmesano > Mili moi clenki ,ne bi sakala da potenciram deka sum najvozrasna clenka i clenka so najmnogu sdtaz na MG,Pravilata vazat za site!!! > Dve godini nisto ne ni cinese.Te "Ima li Admin na Mg" > "Ova e Haos"Stranata se raspagja"....Sekojdnevni nezadovolstva.... > I sega koga pocnuva stranata da se sreduva ,pak ne cini!! > Se postirase se i sesto,koga ke vidis deka nikoj ne reagira,samo se prodolzuvase,,,od ajvari,pokuknika,koli,odmori,Vauceri... > PRAVILATA NE GI IZMISLUVAME NIE CLENKITE,TUKA SME DA GI POCITUVAME!! > I vo drzavata negoduvame za mnogu novi zakoni,pa na kraj gi pocituvame,, > Ako pocnat Adminite da ispolnuvaat individualni zelbi,pak ke bide haos... > Ima Pravila na Mg uste pri samoto zaclenuvanje i sto ni treba poveke.Ke gi citame i novite Pravila i ke gi POCITUVAME!!! > OD MENE SAMO PODRSKA ZA NOVITE ADMINI!! > Dajte MG da stane mesto za druzbi,uzivanje,prodavanje,kupuvanje.. > Nikoj ne zivee vo minatoto,barem ne jas... > Imajte ubav vikend site. > Ve sakam > <3 <3 <3 Blagodarime za poddrskata, sekoj ubav zbor ni znaci 😊
2021 07 03
> bijanka: > Eve i jas nesto da kazam kako edna od postarite clenki na mg.Toa sto vovedovte red mnogu mi se dopaga,no mi fali toa sto nemozam da postiram nisto sto e za pokuknina.Jas kako clenka od mg imam kupeno mnogu ukrasi,cvekinja pa i raznorazni masini za vo kujna.Imam prodadeno od tepisi do lazici.Toa sega go nema i mene licno mnogu mi smeta . Vo novite promeni ke se vmetne i kategorijata Dom. Na golem del od vas ke vi se dopadne, no ke ima i zamerki, zasto sigurno ke nema tolku podkategorii kolku sto posakuvate site poedinecno. Sekako ke bide podobro 😀
2021 07 03
Kako i da e vmetnetego i veruvam ke se prilagodime :") Inace top e se :")
2021 07 03
Мислам дека тоа што за неколку ист тип артикли се става вкупна цена ги одбива клиентите оти мислат дека е за еден артикл. Зошто мора така? А за категоријата дом што веќе 4-5 месеци е во најава јасно е дека многу недостига. Навикнавме и не се решава со форумска тема 20 реда подолу од главните. Која никој не ја чита. А имате теми многу погоре од дом на кои НИКОЈ НИКОГАШ не пишувал. Барем да смените редослед? Не е Библија?
2021 07 06
I moe mislenje kako i na mnogu drugi clenki deka kategorijata DOM nedostiga pred se zatoa sto ova e zenska strana i site sakame i nesto za vo domot da vidime ...
2021 07 15
I mene mi nedostiga kategorijata"DOM" i bi zamolila da e na UDARNO mesto so site kategorii na naslovna strana.Mislam deka edna od najposetenite kategorii ke bide. :)
2021 07 16
1 2 3 4