Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Koe e vasheto mislenje za novite promeni?

Jas se soglasuvam za kategorijata "Dom" so prethodnite chlenki :D
2021 07 16
Site se soglasuvame za kategorijata Dom :) :) :)
2021 07 17
Sakam da objavam flekeri za agolna garnitura,no mi nedostiga kategorijata Dom. :,'(
2021 07 17
> bijanka: > Sakam da objavam flekeri za agolna garnitura,no mi nedostiga kategorijata Dom. :,'( Pusti mi sliki vo poraka
2021 07 17
> mirjanas: > I moe mislenje kako i na mnogu drugi clenki deka kategorijata DOM nedostiga pred se zatoa sto ova e zenska strana i site sakame i nesto za vo domot da vidime ... Imate pravo, mnogu od clenkite prasuvaat za ova. Molime za uste malku trpenie 😊
2021 07 19
> ModJunior: > Sleduvaat i novi promeni (sekako, za uste pofunkcionalna MG), pa najvazno e da se sledat informaciite i da se bide vo tek. Taka ke se izbegnat mnogu nervozi i nedorazbiranja. Interesno e sto najzestoki reakcii imame od clenkite so podolg "staz", tie se vo stilot "ti li ke mi.kazes, jas kolku godini sum tuka, si znam". E pa, ne znaete 😀 Pravilata vazat za site, bez protekcii. Vasite idei moze da gi prosledime, no kako sto kaza AdminMG, dali ke se prifatat zavisi samo od centralata. epa eve i jas sum ne so godini tuku od samiot pocetok tuka😀, priznavam neznam bash se ama se trudam.No znam deka noviov red i raspored epten mi se dopagja.Da, treba i mora da ima red. Bas zatoa sto sum na stranava od samiot pocetok, si zemam za pravo da kazam deka se beshe super na pocetokot, fer clenki, super komunikacija,sredbi i druzbi, pa i rodendeni proslavuvavme, za da nabrgu potoa pocnat sekakvi da prodavaat se i seshto, taka da samo napred, strogo i so strogi pravila, samo taka moze da se vrati doverbata.Moja celosna podrshka.
2021 09 09
> Pinkystar: > > ModJunior: > > Sleduvaat i novi promeni (sekako, za uste pofunkcionalna MG), pa najvazno e da se sledat informaciite i da se bide vo tek. Taka ke se izbegnat mnogu nervozi i nedorazbiranja. Interesno e sto najzestoki reakcii imame od clenkite so podolg "staz", tie se vo stilot "ti li ke mi.kazes, jas kolku godini sum tuka, si znam". E pa, ne znaete 😀 Pravilata vazat za site, bez protekcii. Vasite idei moze da gi prosledime, no kako sto kaza AdminMG, dali ke se prifatat zavisi samo od centralata. > epa eve i jas sum ne so godini tuku od samiot pocetok tuka😀, priznavam neznam bash se ama se trudam.No znam deka noviov red i raspored epten mi se dopagja.Da, treba i mora da ima red. > Bas zatoa sto sum na stranava od samiot pocetok, si zemam za pravo da kazam deka se beshe super na pocetokot, fer clenki, super komunikacija,sredbi i druzbi, pa i rodendeni proslavuvavme, za da nabrgu potoa pocnat sekakvi da prodavaat se i seshto, taka da samo napred, strogo i so strogi pravila, samo taka moze da se vrati doverbata.Moja celosna podrshka. Blagodarime za poddrskata, se trudime za site da bide podobro, iako ne sme sovrseni i site moze da pogresime. Tuka sme za vas 🙂
2021 09 13
Сајтов е совршено среден во споредба со тоа каков беше. Само не ми се допаѓа правилото што на ден си ограничен во простирање артикли. Мислам во ред е и тоа е направено со некоја цел но на пр немам јас време секој ден да ставам по 5-6. Некој е ограничен во време па сака се да стави во еден ден.
2021 09 30
> marchi: > Сајтов е совршено среден во споредба со тоа каков беше. Само не ми се допаѓа правилото што на ден си ограничен во простирање артикли. Мислам во ред е и тоа е направено со некоја цел но на пр немам јас време секој ден да ставам по 5-6. Некој е ограничен во време па сака се да стави во еден ден. Toa go napravivme od prosta pricina- treba da ima mesto za site a ne denes Marchi postirala 58 artikli i samo nejzinite artikli se tuka i nikoj drug ne doslo na red (sea karikiram no me razbravte). Ne vikam deka sekoj den treba da postirate no najdete nekoe ok tempo- 5-6 raboti pa pauza za nekoj drug da moze da postira pa pak postiranje pa pak pauza Dobro znaete da imavme i clenki koi ne sakaa da zaprat..po 30 artikli odednas..i nesto morase da se smisli ova da se sredi. Gledate i sami deka sekoj vikend e polabavo bas poradi toa sto site imaat povekje vreme za slikanje i postiranje :)
2021 09 30
Jas mislam deka novite pravila se dobri, no adminite se malce rigorozni. I go izbrisaa profilot na majka mi(profil zakisitnik) so 100+ pozitivni komentari bez da ja predupredat ili da i kazat zosto go napravile toa. Mislam deka pred da se izbrise profil treba razgovor so clenot, pogotovo ako e star clen so godini na sajtot, pa dokolku nema podobruvanje da se blokira istiot. Vaka dobivame blok, a clenovite ponekogas ne znaat ni zosto
2021 10 17
> models18: > Jas mislam deka novite pravila se dobri, no adminite se malce rigorozni. I go izbrisaa profilot na majka mi(profil zakisitnik) so 100+ pozitivni komentari bez da ja predupredat ili da i kazat zosto go napravile toa. Mislam deka pred da se izbrise profil treba razgovor so clenot, pogotovo ako e star clen so godini na sajtot, pa dokolku nema podobruvanje da se blokira istiot. Vaka dobivame blok, a clenovite ponekogas ne znaat ni zosto Majka vi na vreme bese izvestena. Taa kaza da " ne saka da gi pocituva novi zakoni. Dosta i bilo od zakonite" i slobodno da i go izbrisam profilot. Plus vo moment na brisenje, taa imase 6 negativni komentari. https://mojagarderoba.mk/help/23/koy-ke-bide-blokiran A Vie kolku profili imate? Ako dobro brojam, ova Vi e cetvttiot. Ili na svaki negativen komentar pravite nov profil?
2021 10 17
Ova mi e vtor zosto mi go izbrisavte i mene prethodniot. Za cetvrt nemam tolku nervi a i tolku email adresi. Loso broitr
2021 10 17
I moze ubavo da objasnite koga nekoj vi dava kritika deka imalo predupreduvanje, zosto jas nemam zboreno so majka mi ko detekiv da ja rasprasuvam sto i kako bilo, samo mi rece deka e blokirana i mislev deka e tolku. A ne odma da napagjate so toa deka navodno sum imala negativni komentari sto ne e vistina.
2021 10 17
Vie ne zborevte so majka vi no dojdovte tuka da me napagjate :) Plus postot kaj sto majka vi kaza deka ne saka vekje da bide del od MG bese javen i site mozea da go procitaat. Eden od profilite Vi bese izbrisan zatoa sto dogovaravte sredbi a ne se pojavuvavte na dogovorenoto. Plus DonkeyFace e eden od profilite koi gi imavte tuka.
2021 10 17
Profilot mi bese BuzzLightyear, a bese izbrisan so pravo(zosto postirav kucence a ne procitav deka ne smee da se postiraat zivotni). Na sredbi sekogas se imam pojavuvano i toa na vreme i pratki sekogas imam podigano. Za DonkeyFace profilot ne se sekjavam, toj ne e moj kolku sto pamtam, a moze i da e moj pred 100 godini i da sum zaboravila password. A moze i da e na snaska mi ili na vnuka mi. Ne sum bila odamna aktivna na sajtov i nemav procitano deka bilo javno seto toa vo vrska so profilot zakisitnik. Ne bese napagjanje, tuku bese samo kritika deka ste rigorozni, zosto mislev deka profilite se blokirani bez prethodno predupreduvanje
2021 10 17