Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Koe e vasheto mislenje za novite promeni?

> AdminMG: > > LadySnow: > > Доклку се воведува некаков ред, ставете повеќе категории..Објавување на форумот е гола вода, не е прегледно, скоро никој нема навика да отвара... > > Не знам до кога треба да се чека вашето "наскоро"?? > Naseto "naskoro" vo vrska so sto? > Kategorijata Dom funkcionira vekje podolg period. > Jas ubavo Vi posociv kade da postirate racni izrabotki a da ne bidat izbrisani Втор пат ми посочувате, но очигледно дека не е исто објава на форум и објава на главната страна!! Инаку тоа "наскоро" се однесува за зголемен број категории!
2021 11 29
> LadySnow: > > AdminMG: > > > LadySnow: > > > Доклку се воведува некаков ред, ставете повеќе категории..Објавување на форумот е гола вода, не е прегледно, скоро никој нема навика да отвара... > > > Не знам до кога треба да се чека вашето "наскоро"?? > > Naseto "naskoro" vo vrska so sto? > > Kategorijata Dom funkcionira vekje podolg period. > > Jas ubavo Vi posociv kade da postirate racni izrabotki a da ne bidat izbrisani > Втор пат ми посочувате, но очигледно дека не е исто објава на форум и објава на главната страна!! > Инаку тоа "наскоро" се однесува за зголемен број категории! Pocituvana, promenite na stranicata pred izvesno vreme se vekje izvrseni, novi kategorii zasega nema da se voveduvaat. Vam i na site clenki i clenovi vi posakuvame uspesni sorabotki na MG 😊
2021 11 30
> ModJunior: > > LadySnow: > > > AdminMG: > > > > LadySnow: > > > > Доклку се воведува некаков ред, ставете повеќе категории..Објавување на форумот е гола вода, не е прегледно, скоро никој нема навика да отвара... > > > > Не знам до кога треба да се чека вашето "наскоро"?? > > > Naseto "naskoro" vo vrska so sto? > > > Kategorijata Dom funkcionira vekje podolg period. > > > Jas ubavo Vi posociv kade da postirate racni izrabotki a da ne bidat izbrisani > > Втор пат ми посочувате, но очигледно дека не е исто објава на форум и објава на главната страна!! > > Инаку тоа "наскоро" се однесува за зголемен број категории! > Pocituvana, promenite na stranicata pred izvesno vreme se vekje izvrseni, novi kategorii zasega nema da se voveduvaat. Vam i na site clenki i clenovi vi posakuvame uspesni sorabotki na MG 😊 :) Истата страна ја има и во Србија (сигурно ви е познато) и во делот ДОМ има само ДЕКОР, а не внатрешен декор. Иако не знам зошто мојот внатрешен декор го отфрлате...најверојатно затоа што не е свеќник, часовник, слика....иако има на форумот интересни продукти од категорија внатрешен декор!!
2021 11 30
1 2 3 4