Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Za dobro utro-Novi promeni!!

Kolku e ubavo koga utroto ke ti zapocne so novi promeni na MG Obozavam koga rabotite se pridvizuvaat. Koi se- ostavam sami da otkriete ,da vi e pozabavno Prekrasno!!
2021 07 09
jas ne gledam nikakvi promeni
2021 07 09
Од вчера има бои во описот на артиклот. Но тоа оневозможува да се пише текстот во описот па мора прво цена да се стави па се отвара прозорот за опис. Барем преку мобилен.
2021 07 09