Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Мобилен хуавеи п10 про

Со лајка камера, Голем екран, без гребнатинки. 80 евра. Во кутија. Користен 1 г како втор телефон. Со фолија фабричка. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/acf6d60a458dd629389ef6fd195daa2c.jpg)
2021 07 31
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/07731dfde51081fe62ce7869db9da932.jpg)
2021 07 31