Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Шипад гарнитура во Г за дневна

Голема, јака, убава посветла кафена боја, димензии 2,7 м е подолгата страна. Собира 4 луѓе за спиење. Има голем простор за складирање. Купена пред 3 години 36000.се продава 10000.
2021 08 01
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/291fd4e66e7e710788b1ea00318eed6d.jpg)
2021 08 05
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2dd5903345d1665f753784ea6f2a738a.jpg)
2021 08 05
I tepihot e na prodazba. vo druga tema objaven.
2021 08 05
Mene mi trebaat samo pernici za petosed dokolku imate nekoj neka mi ponudi
2021 08 05