Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
темата Блокиран профил нема да постои. Ако профилот ви е блокиран, одговорот барајте го тука https://mojagarderoba.mk/help Хелп маил-от служи точно за тоа- помош кога не можете да се логирате, помош ако некој ви се заканува, помош ако имате проблем со постирањето. Хелп маилот не служи да се жалите како купивте копија (зато се бара бар код и сериал кај постирањето) или како некој не сака да соработува со вас или како таа таму некоја продавала гардероба по плафон високи цени. Од денес се дозволени и ханд маде дуќани- накит и гардероба како и природна и рачно изработена козметика СО СЕРТИФИКАТ Пандора и Сваровски накит одат со сертификат ОБАВЕЗНО Кожа и свила одат со етикетите . Парфемите одат со бар код, сериал или КР код Брендирани парчиња обавезно етикета (кај облеката) и внатрешен дел на јазикот (кај обувките)
2021 08 09