Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Автомобили, мотори, велосипеди /

Женски точак мах 26 со корпа

Купен лани и возен 2 пати. Веќе не сум за точак. Платен 9600. Носен одма на подмачкување и за тоа платено 500. Се продава 5000.
2021 08 15
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/4877b72533e21f8b85847dbee544ffd7.jpg)
2021 08 15
Точакот е бел, има кафена пластична корпа напред, и багажник позади.
2021 09 23