Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Девојки, да повториме уште еднаш

Работи забранети за продажба : 1 Животни 2 Лекови и суплементи 3 Храна 4 Акцизна роба- цигари и алкохол 5 Копии на познати трговски марки 6 Цвеќиња и семиња 7 Лични услуги- нокти, шминка, фризер, тарот 8 Скинати и оштетени работи 9 Мобилни телефони, лаптопи, компјутери 10 Електрични апарати Вакви постови ќе бидат веднаш избришани а профилите блокирани. Ви благодариме што ни помагате Моја Гардероба да биде пријатно и убаво место за дружби, купопродажби и размени ! :) Админ тим
пред 13 дена, 09:21
Ve molime da vnimavate i koga pisuvate vo kakva sostojba e artikalot. Prvite dve opcii se za nitu ednas noseno ili koristeno. Znaci..🙂 Ново со етикета - Ново, некористено, со етикета или во оригинално пакување. Ново без етикета - Ново, некористено, без етикета или бо оригинално пакување. Многу добра - Малку користено со можни мали оштетувања но изгледа многу добро. Доколку има оштетувања, опишете ги во делот за опис и прикачате фотографии од оштетувањата. Добра - Користено со можни оштетувања и траги на користење. Доколку има оштетувања, опишете ги во делот за опис и прикачете фотографии од оштетувања. Задоволителна - Често користено со оштетувања и траги на користење. Доколку има оштетувања, опишете ги во делот за опис и прикачете фотографии од оштетувања. Prijatni sorabotki 😀
пред 11 дена, 10:47
Dopolnuvanje Zeni/ Aksesoari/ Tenicki dodadoci - od denes mozat i maski za telefoni, usb stikovi, slusalki i SITNI tehnicki raboti (toa ne podrazbira telefoni, laptopi..)
пред 10 дена, 08:06