Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Аукции /

ГОЛЕМ ПОПУСТ❗

Здраво членки🤗, имам попуст на целата гардероба. Поради иселување и реновирање. 5 купени артикли=600ден. 10 купени артикли=1000ден. Цела моја страна за само 1500ден. Со секој купени артикли добивате и многу подароци(капи, марами, каиш, шешир, блузи...) А доколку направите сметка над 1000 добивате пегла за коса Philips која уште е во одлична состојба иако користена. Слободно пишете ми и ќе направиме секакви комбинации. 🥰🥰🥰
пред 9 дена, 18:08