Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

ИТНО. ПРОДАВАМ ГОБЛЕНИ

Под секоја слика има цена. Само овие се останати. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f673e379f9bb2f48e91a0e7c8b48ee10.jpg) 1200 денари ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7c68de150bca9c4da08f403d339bfec6.jpg) 900 денари ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1d70400f6a6391d7e432efb082b116ec.jpg) 300 денари ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f575c47b86cc3006fdf89fc482a7f28a.jpg) 300 денари ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1746489360221a8da26c65850051f885.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/84835c3b38c2eca6d7e71956a667d697.jpg) Последниве 2, заедно за 400 денари. Ако ги сакате сите заедно во комплет, може да се договориме за попуст
пред 7 дена, 11:55