Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Рачна Пегла на пареа

Пегла вертикално и без допир а може и класично хоризонтално. Јас одамна не носам ништо што се пегла. Купена пред 4 г 3500 од топ шоп. Си има постоље кое може и на зид да се закачи. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/58214b17efa24805caacc8cc9c7e8d67.jpg) цена 800.
пред 4 дена, 19:12
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/20e6d94d560ab788b9c0601f21eb305c.jpg)
пред 4 дена, 19:14