Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Репутација

Ви се случува при продажба или купување вие да оставите а членката да не ви остави коментар? Мене да 😐 Јас редовно си пишувам коментари тоа ми е навика веќе Едноставно е стимулативно и така дознаваме како реагира членката дали брзо праќа и подига пратки и слично
2021 10 19
Da mnogu cesto se slucyva da napisam komentar a clenkata vo poraka da mi se zablagodari i da kaze deka e zadovolna no komentar nema, a jas ne sum tip koja bi molela za komentar, taka da se pocesto ostanyvam bez komentar i pokraj dobrata sorabotka, pa pocnav i jas da ne ostavam komentar odnosno cekam ako clenkata mi pise sekako pisuvam i jas
2021 10 19
> ananikol: > Da mnogu cesto se slucyva da napisam komentar a clenkata vo poraka da mi se zablagodari i da kaze deka e zadovolna no komentar nema, a jas ne sum tip koja bi molela za komentar, taka da se pocesto ostanyvam bez komentar i pokraj dobrata sorabotka, pa pocnav i jas da ne ostavam komentar odnosno cekam ako clenkata mi pise sekako pisuvam i jas Isto😐 Novite clenki mozebi i neznaat ne procitale kako se gradi rejtingot i kolku znacat komentarite se nadevam deka temava ke pomogne
2021 10 19
> karlakarla: > > ananikol: > > Da mnogu cesto se slucyva da napisam komentar a clenkata vo poraka da mi se zablagodari i da kaze deka e zadovolna no komentar nema, a jas ne sum tip koja bi molela za komentar, taka da se pocesto ostanyvam bez komentar i pokraj dobrata sorabotka, pa pocnav i jas da ne ostavam komentar odnosno cekam ako clenkata mi pise sekako pisuvam i jas > Isto😐 > Novite clenki mozebi i neznaat ne procitale kako se gradi rejtingot i kolku znacat komentarite > se nadevam deka temava ke pomogne Ve poddrzuvame i apelirame do site da ostavaat komentari. 😊 Tie se mnogu vazni i pridonesuvaat za generalnata pozitivna klima na sajtov. Sekako e pozelno da pobarate komentar za prodaden ili kupen artikal, osobeno od novite clenki, cij broj sekojdnevno rapidno raste. Cestitki za otvorenata tema i uspeh vo sorabotkite 😀
2021 10 19
Mnogu chesto se slucuva , za zal. Koga ke napisam jas pofalen zbor i koga ne e vozvrateno imam cuvstvo deka si zboruvam i pisuvam sama so sebe :) Vozvrateno so ista mera - znaci pocituvanje i zablagodaruvanje na licnosta so koja si sorabotuval. A koga ke sugeriras izleguva deka molis za komentar :| Taka da ....sekako super e diskusijava :")
2021 10 19
Mene se pocesto mi se slucuva da ne mi ostavaat komentar i pokraj uspesnata sorabotka. Jas sekogas pisuvav, no vekje samo dokolku i na mene mi se napise. Smetam deka komentarot e vazen i e ubavo javno da se spodeli blagodarnosta i uspesnata sorabotka.
2021 10 19
> karlakarla: > Ви се случува при продажба или купување вие да оставите а членката да не ви остави коментар? Мене да 😐 > Јас редовно си пишувам коментари тоа ми е навика веќе > Едноставно е > стимулативно и > така дознаваме како реагира членката дали брзо праќа и подига пратки и слично Потполно се согласувам, и мене ми се случува многу често да оставам, а да не ми остават коментар и покрај тоа што во порака или во живо искажале задоволство за реализираната соработка.
2021 10 19
> ModJunior: > > karlakarla: > > > ananikol: > > > Da mnogu cesto se slucyva da napisam komentar a clenkata vo poraka da mi se zablagodari i da kaze deka e zadovolna no komentar nema, a jas ne sum tip koja bi molela za komentar, taka da se pocesto ostanyvam bez komentar i pokraj dobrata sorabotka, pa pocnav i jas da ne ostavam komentar odnosno cekam ako clenkata mi pise sekako pisuvam i jas > > Isto😐 > > Novite clenki mozebi i neznaat ne procitale kako se gradi rejtingot i kolku znacat komentarite > > se nadevam deka temava ke pomogne > Ve poddrzuvame i apelirame do site da ostavaat komentari. 😊 Tie se mnogu vazni i pridonesuvaat za generalnata pozitivna klima na sajtov. Sekako e pozelno da pobarate komentar za prodaden ili kupen artikal, osobeno od novite clenki, cij broj sekojdnevno rapidno raste. Cestitki za otvorenata tema i uspeh vo sorabotkite 😀 Vi blagodaram 🙂
2021 10 19
> BiljanaNG: > Mnogu chesto se slucuva , za zal. > Koga ke napisam jas pofalen zbor i koga ne e vozvrateno imam cuvstvo deka si zboruvam i pisuvam sama so sebe :) > Vozvrateno so ista mera - znaci pocituvanje i zablagodaruvanje na licnosta so koja si sorabotuval. > A koga ke sugeriras izleguva deka molis za komentar :| > Taka da ....sekako super e diskusijava :") ❤ Bile
2021 10 19
A dali nekogas vi se slucilo da vi ostavat pozitiven komentar i pokraj dobrata sorabotka, da go preprodavaat kupeniot proizvod 🤣 i toa so dosta povisoka cena ...
2021 10 19
> Roonna: > A dali nekogas vi se slucilo da vi ostavat pozitiven komentar i pokraj dobrata sorabotka, da go preprodavaat kupeniot proizvod 🤣 i toa so dosta povisoka cena ... Pocituvana Koga ke go prodadete artiklot po cenata sto Vie ste ja napisale i barale ne treba da ve interesira poveke negovata ponatamosna sudbina Mi se slucilo i da zaboravam kolku sum go platila pa po sezona dve nenosenje da go ponudam na prodazba po cena sto spored kvalitetot sama ja odreduvam i toa ne e preprodazba I moi artikli zavrsuvale slicno pa sto
2021 10 19
> vesna1234: > > karlakarla: > > Ви се случува при продажба или купување вие да оставите а членката да не ви остави коментар? Мене да 😐 > > Јас редовно си пишувам коментари тоа ми е навика веќе > > Едноставно е > > стимулативно и > > така дознаваме како реагира членката дали брзо праќа и подига пратки и слично > Потполно се согласувам, и мене ми се случува многу често да оставам, а да не ми остават коментар и покрај тоа што во порака или во живо искажале задоволство за реализираната соработка. 😐
2021 10 19
> 123***: > Mene se pocesto mi se slucuva da ne mi ostavaat komentar i pokraj uspesnata sorabotka. Jas sekogas pisuvav, no vekje samo dokolku i na mene mi se napise. Smetam deka komentarot e vazen i e ubavo javno da se spodeli blagodarnosta i uspesnata sorabotka. ❤
2021 10 19
Da do negde ste vo pravo, no ne e fer cenkanje okolu cenata do najnisko sto moze za na kraj da se preprodade po povisoka suma 😘
2021 10 19
> Roonna: > Da do negde ste vo pravo, no ne e fer cenkanje okolu cenata do najnisko sto moze za na kraj da se preprodade po povisoka suma 😘 prijavete si ako se povtoruva ke se sankcionira 😉
2021 10 19
1 2