Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

Барам чизми

Барам ваков модел чизми,број 38 ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/b8860ce162493a243b7341bec7a26bc9.jpg)
пред 18 дена, 17:25
i jas baram vakvi krem boja isto 38, se nadevam nema da vi preci sto pisav tuka :")
пред 5 дена, 10:21