Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Нов миксер ELECTROLUX со 5 брзини

Нов, неупотребуван миксер ELECTROLUX, модел EHM-3310, боја: црна. Карактеристики: - моќност 450 W - работи на 5 нивоа - 2 нер'ѓосувачки челични маталки - 2 нер'ѓосувачки челични куки за тесто Го добив на подарок, дупли ми е. Скроз нов, неотпакован, може да послужи и за подарок. Миксерот има две годишна гаранција почнувајќи од 29.05.2021. Моменталната продажна цена во Техномаркет е 2300ден, намален од 2800ден (види на последната слика). Го давам за 1700ден. Ве молам без понуди, цената е фер и фиксна. Повелете линк доколку сакате да си прочитате повеќе за миксерот: https://tehnomarket.com.mk/product/29387195/electrolux-ehm-3310-mikser ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/468fad30763350712fdaa0fd8bb47b6a.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1afde3beee0528b95dba28bd5727ab2f.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6f9a5c7fc7050bac5cdf26bb0709c8eb.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/8d8759b684e7cee3484f63ee11f02781.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/57f5186e95ae72acda58576f8523ff48.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/8a54427b593b09e05bb6653151ba8012.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/392c1fe1d598df077f50052178bf9f54.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/cf4c0a49b36bf02dca23aad4c303d08d.jpg)
пред 15 дена, 08:37