Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Спорт и исхрана /

Рекет за тенис Wilson

Малку користен детски рекет Wilson 25". Цена 650ден. Имам и други рекети, ако некој сака нека пише. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/c1082c84b995cbd576aac32ae8c8006d.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/575b9596e52e81b4472f183f5ca8317d.jpg)
пред 13 дена, 17:18