Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Спорт и исхрана /

Графитен рекет Yonex

Рекетот е многу малку користен. Должината е 26", тежина 250гр. Рекетот, е погоден за јуниори околу 10-11 години, одговара и за понапредно ниво на игра. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/b54b73b83cf5ab2db3589000319006f2.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6e447acc25531b8736e00bda787efb96.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/899ebe81248c3b4966fec412f0f69bcb.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/799d4af0b53a5c52d999fcb6e35a3ad3.jpg)
пред 18 дена, 20:07
Цената е по договор. Информативно, нов рекет од овој тип е околу 85-90е
пред 18 дена, 20:09