Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Спорт и исхрана /

Продавам НОВ сет тегови

Продавам сет од вкупно 30кг тегови (2x15кг). Теговите се гумирани и доаѓаат со 2 шипки по 1кг, 4 плочки по 0.50kg, 4 плочки по 0.75kg, 4 плочки по 1.25kg, 4 плочки по 2kg и 4 плочки по 2.5kg. Овие тежини може да се комбинираат во зависност од вашата желба. Теговите се нови, но морам да ги продадам.. За повеќе инфо пишете ми приватна порака 🙂 ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/dd3ad69540997f29adf0a2e1ecd5a0d8.jpg)
пред 17 дена, 12:47