Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Brojot na kupuvaci

Zdravo na site Imam prasanje koe vo posledniov period go imam za stranava, Dali seuste ima kupuvaci? Nekako mngu slabo odat prodazbite barem zboruvam za mene.😁 Kako e kaj Vas?😊
2021 11 25
Slabo Prasuvaat za broevi, dimenzii, povekje sliki i gi snemuva , ni fala ni cao 🤣😉🥰
2021 11 26
Prodazbi nema 😐 Nekoj za razmena ke prasa i tolku Nie nekolku clenki od Bitola ke se cueme i ako ni se dopadne nesto ke si napravime kef bidejki nemame trosoci za kargo 🙂 I koga veke go spomnav kargoto da podiskutirame da ne otvoram nova tema Se sekavame neli porano odevme do kargo ekspres i okolu 80 denari plakavme od baza do baza Sega pod 130 nema bidejki skoro site prakaat od doma do adresa taka da i toa e pricina sto ne kupuvaat clenkite pa i jas Ima i drugi faktori normalno ama ve pozdravuvam i ni posakuvam mnogu sorabotki i zdravje pred se ❤
2021 11 26
Imam redovni klikaci na " go sakam proizvodot " sto bukvalno na sekoj proizvod stavaat porano gi prasuvav kade im odgovoara sredba no samo seen, veke se naviknav 🤣
2021 11 26
> karlakarla: > Prodazbi nema 😐 > Nekoj za razmena ke prasa i tolku > Nie nekolku clenki od Bitola ke se cueme i ako ni se dopadne nesto ke si napravime kef bidejki nemame trosoci za kargo 🙂 > I koga veke go spomnav kargoto da podiskutirame da ne otvoram nova tema > Se sekavame neli porano odevme do kargo ekspres i okolu 80 denari plakavme od baza do baza > Sega pod 130 nema bidejki skoro site prakaat od doma do adresa taka da i toa e pricina sto ne kupuvaat clenkite pa i jas > Ima i drugi faktori normalno ama ve pozdravuvam i ni posakuvam mnogu sorabotki i zdravje pred se ❤ Jas sekogas odam do kargo i od tamu prakjam , zavisno od kupuvacot dali saka do doma ili do baza Dokolku pratam nesto od doma toa e na moj trosok, nema sto tuka kupuvacot da plakha ako mene me mrzi da odnesam pratka do kargo
2021 11 26
> ananikol: > > karlakarla: > > Prodazbi nema 😐 > > Nekoj za razmena ke prasa i tolku > > Nie nekolku clenki od Bitola ke se cueme i ako ni se dopadne nesto ke si napravime kef bidejki nemame trosoci za kargo 🙂 > > I koga veke go spomnav kargoto da podiskutirame da ne otvoram nova tema > > Se sekavame neli porano odevme do kargo ekspres i okolu 80 denari plakavme od baza do baza > > Sega pod 130 nema bidejki skoro site prakaat od doma do adresa taka da i toa e pricina sto ne kupuvaat clenkite pa i jas > > Ima i drugi faktori normalno ama ve pozdravuvam i ni posakuvam mnogu sorabotki i zdravje pred se ❤ > Jas sekogas odam do kargo i od tamu prakjam , zavisno od kupuvacot dali saka do doma ili do baza > Dokolku pratam nesto od doma toa e na moj trosok, nema sto tuka kupuvacot da plakha ako mene me mrzi da odnesam pratka do kargo i jas taka pravam da ni dojde na site kolku moze popovolno duri i ako najdam nekoj sto patuva nakaj Skopje Stip Prilep sum prakala se vo korist na dvete strani
2021 11 26
Јас затоа пракам со Еко Логистик кај нив е исто дали до дома или од кај нив иста цена е. Но многу тешко се убедуваат членките да ми пратат со нив. Да ги молиш не можат да прифатат, научени се со Карго или др. Па лажат никој не се јавувал.. Или немало кај нив.
2021 11 28
Videte ne e seta vina do kupuvacite i ja prefrlate vinata na niv,ima mnoogu prodavaci koi ne zasluzuvaat da se ovde Znaci postiraat potoa nekade gi nema,se pustaat no ne vrakaat na poraki,epa izvinete nema da molam,na krai kraeva kai iznosena pa so enormno skapa visoka cena,pa se krie,vreme da gubam a nekoi da se izivuva ne,sakaat da zarabotat i so gaz da ne mrdnat,sramota... Znaci ne velam site,no recisisi poveketo se takvi,treba da se izbrisat clenkite koi so denovi ne se aktivni I velam iako ne sme sorabotuvale treba za ne odgovaranje na poraki da se stavi negativen,no istiot zosto da se vrati,za nivnata ne aktivnost Ajde vi se molam,ne e mojagarderoba kako sto bese,edna clenka otvorila nekolku profila Ili dobiva negativni i otvara nov se taka i taka,ne e toa toa,od pocetok na moja garderoba sum ovde,i pratam,i gledam i znam veke so koi treba a so koi ne da se sorabotuva,sakam da kazam na kupuvacite da se pazat,mnogu da se pazat od dubari i prevaeantki i gi ima mnoogu gi ima ovde ubav den na site
2021 12 07
Jas iskreno sum prezadovolna od Kargo Expres, do sega ne sum imala nitu edno loso iskustvo so niv. Sum prakala dosta i po brza pratka no 99% so kargo expres. Mi se ima deseno i so meseci da ne sum vo moznost da gi podignam sredstvata, i ne mi napravile problem
2021 12 07
Nema prodazba nikakva ovde vo posledno vreme Ne znam dali e samo kaj mene. Na fb prodavam najmnogu ovde pisuvaat clenki za sliki, dimenzii i potoa ke gi snema. Ili uste pocesto klikaat go sakam artiklot i povtorno se gubat. Ili pak prasuvaat za razmena a na profilite na site im pisuva deka razmena ne pravat e toa nikako ne mozam da go sfatam, ne moze da barate razmena samo koga vas vi odgovara a na profilite so ,,ogromni" bukvi NA PORAKI ZA RAZMENA NE ODGOVARAM. Jas licno vo posledniot period imam zemeno poveke raboti od sajtot. Ako sum namislila nesto da go zemam ostavam podatoci i zavrsena rabota no prodazbi eve nemam i iskreno se poretko go koristam sajtot.
2022 04 11