Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Zdravo,Dali se soglasuvate da e ogranicen brojot na prikacuvanje artikli vo den?

Dali se soglasuvate da e ogranicen brojot na prikacuvanje artikli vo den? Na primer:2-3 artikli na den da moze sekoja clenka da postira. Mozebi ova ne e so regulativa,ama ako se soglasuvame,ke moze da bide kako pravilo.
2021 12 13
Да, и самите администратори апелираа на тоа но не спомнаа број. Мислам 5 би било пооптимално.
2021 12 13
> AnaJana: > Да, и самите администратори апелираа на тоа но не спомнаа број. Мислам 5 би било пооптимално. Ke bide dobro za site,zosto site ke imat prostor i moznost nivnite artikli da se gledat.
2021 12 13
Јас не се согласувам од причина што седнаш неделно се уклучувам и и да сакам да купам нешто нема ништо ново нема избор истите ствари стојат и морам да купувам од бутик. Но го почитувам како правило па и јас малку ставам
пред 26 дена, 13:37
Не се согласувам.Сите објавуваме кога ќе имаме малку слободно време.Кој сака ќе си пребара во категории тоа што бара.
пред 16 дена, 21:44