Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Калорифер фуего

Купен пред некој месец во Нептун за во викендица, ама не одиме во зима. Се продава 500. Може и да лади. Под гаранција е.
2021 12 25
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/72cffa8804b8f27b80fdcf5ca701a9ea.jpg)
2021 12 26