Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Монитор philips 19 inchi

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/666db29b812012a32df10920e2fff1f1.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d5facdf2be9f96aac3a1ed116623d35b.jpg) *19 inchi *1080p *60hz monitor *Мониторот е кратко време користен и е многу сочуван. *Праќам по карго. 2700 Денари.
2021 12 27