Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Аукции /

ponudete cena

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d71672c6c7ec47ec0fc2527df80b213e.jpg) Масажер за нозе MESKO MS 2152 75W Моќност 3 заменливи додатоци за масажа 4 ролери за масажа на рефлексните точки на стапалото Инфрацрвен дел за топла масажа Три типа на масажа Со меури, вибрации и сува масажа Воздушни балони за меур-масажа Одржување на температурата на водата Капак за заштита против прскање Индикатор за нивото на водата Безбедносни не лизгачки ногарки со гаранција е и нов добиен на поклон и ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1973643cb32fb6ff3ad044a1a0fe40b6.jpg) спорет на дрва користен но максимално сочуван за повеќе информации инбох
пред 19 дена, 23:26