Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Здравје /

Wellness Шведска вага

Многу точна. Батериите траат долго. Издржлива. Купена над 1600.се продава 400. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/46a4fde755deaf3a0ba635c0469f0948.jpg)
2022 01 18
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6e3233ff8b0141c6a351959b7798cf6c.jpg)
2022 01 18