Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Продавам сет за готвење

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e18e8cb0340f0c02287bb789b33f87a0.jpg)
2022 01 21
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/69bcfc1d709e0a70c49737b3f7c05fae.jpg)
2022 01 21
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e2b80de94bfaaeffe80d03ad4493558f.jpg)
2022 01 21
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/0d8898152822ec0b66fbd7f5ea425db9.jpg)
2022 01 21
Продавам нов сет за готвење, сеуште не отпакуван. Сетот се состои од 3 тенџериња со капак и тава за готвење. Купени се по цена од 2330 ден, ги продавам за 1800 ден. Доколку има заинтересирани пишете ми 🥰
2022 01 21