Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Прашање за членови

Може ли да ми каже некој зошто од членовите на МГ .има многу што се блокирани.поради која причина се случува тоа
2022 04 10
Ставиле премногу артикли и затоа неможе да се види што продаваат другите. Или продаваат роба од свој бутик, продавница. Или ставаат артикл под погрешна категорија. Или објавуваат нешто што овде неможе да се продава. Или сѐ расправаат и се вулгарни..
2022 04 10
> AnaJana: > Ставиле премногу артикли и затоа неможе да се види што продаваат другите. Или продаваат роба од свој бутик, продавница. Или ставаат артикл под погрешна категорија. Или објавуваат нешто што овде неможе да се продава. Или сѐ расправаат и се вулгарни Благодарам мила за одговорот.пријатно попладне
2022 04 10