Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Лаптоп dell17 инчи и7

Купен во Телеком пред неколку години. Исправен сосема. Со купен оригинален софтвер win 10 i office. Цена 200 е
2022 06 01
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5b0c67c7be691aeb4d537ae5462adf03.jpg)
2022 06 01
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/04355e305b14e087c0f3dc3beb0a0ba7.jpg)
2022 06 01