Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Iphone XS MAX 256gb

Се продава iPhone Xs MAX 256GB Silver. Телефонот е како нов, без никакво оштетување, работи одлично. Може да се користи со било кој мобилен оператор. Добивате и оригинален полнач спакувани во оригиналното пакување. За повеќе информации пишете ми во Inbox. 😃 Забелешка: „меурчето“ во горниот лев агол е поради маската (стаклото) - не е оштетување на телефонот. Го продавам за да купам нов. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/80c26f3bc2defc6982bfbebb8ec53899.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/480548658796572b6bf168e9394d8aeb.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e413fc994d7b25d2bdc5aa0e659518ae.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/037bd7ed82eb428d095098b0234d8b16.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/392285981666e90eec65fab62e510518.jpg)
2022 06 03