Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Сет за сол и бибер + подарок цевки

Нов некористен сет за сол и бибер, подарок четири цевки со фигури. Цена 500 денари. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/da19ac7663e5ae1c5dedeed0ee103da5.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a2007c7866e04f85f37c2d5f349d074c.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9e7b09577eb4284173c7504f677bf98b.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2f2f3ed2c0a24e03307b48705b427b69.jpg)
2022 06 19