Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Кујнски украси

Сет составен од керамичка украсна тапа за вино, метална цедалка за лимон, пластичен затварач за кеса, плетен држач кој се става околу шолја чај за да не ви е жешко, дрвена лажица за мешање со украсен детал насмеано лице и пластични затварачи на кеси од икеа. Комплетот да се купи е 500ден, можна е и размена доколку ми одговара нешто од кај вас. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1ae6cb63dae0141c81e345ec9caeff12.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/c94d96182ba2b3223a886b49747c370c.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6c95a512a00b393d654024a1dc4d4d50.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/b1649e537ea76ec2c4402b456c51043f.jpg)
2022 06 20