Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Рачна изработка на наруквици

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/df1650a09f812902dbcbfe7b94513486.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7c189a2380fcb2bb7dc5c7d565622318.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/0254d214b8575ae25f6448eb6a3240eb.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/582e4af0c10aa8d693e056624fa5c242.jpg)
2022 07 12
Нека овие персонализирани наруквици ги красат рачињата на вашите најмили 😍 Цена за една:120денари❣️
2022 07 12
Mnogu se ubavi
2022 07 22